Если ты не борешься за первое место, ты и десятого не займешь.
Ли Куан Ю
Форма входуМеню сайтуКатегорії розділу

Спорт в Україні [285]
Місцеві новини [829]
Новини по Україні [789]
Новини у світі [881]
Економічні новини [443]
Пізнавальні статті [751]
Наші статті [3]
Місцевий спорт [782]
Спорт у світі [721]
Поезія [122]
Інтерв'ю [176]
Історія [107]
Інше [922]
Афіша [397]


Банер

Stylus UA Lamoda UA

Погода
Каталог статей - "Наш Сайт" - м. Новоград Волинський - Сайт міста Новоград-ВолинськийГоловна » Статті » Інтерв'ю

Подорожі, активний відпочинок та щастя - рецепт успіху «Gorgany»

Мандри ‒ мабуть, найцікавіше, що може бути у житті людини. Інші люди, країни, спосіб життя та постійне здивування від побаченого. За статистикою, в Україні з кожним роком стає більше людей, які подорожують.

Про мандри, необхідне спорядження, та як стати щасливішим ми говорили з колективом магазину туристичного спорядження «Gorgany». Нас зустрічає керівник і засновник магазину у Житомирі Ярослав. 

Ярославе, чи багато людей в Житомирі цікавляться туристичним спорядженням?

Туризм - це галузь, яка розвивається. Коли я приїхав у Житомир, мені всі говорили, що це нікому не буде цікаво, людям потрібно пиво і телевізор, а не подорожі та туристичне спорядження. Проте, у житті все виявилося навпаки - багато людей цікавляться різними мандрами, навіть різним рівнем мандрівок. І що найцікавіше – таких людей щоразу більшає!

Ярославе, ви працювали тривалий час у Києві, сам зі Львова, чому обрали саме Житомир для початку власної справи?

Так, я довго працював по спеціальності, продавав кліматичне обладнання у Києві. Але одного дня прокинувся і зрозумів, що це не те, чим би хотів займатися. Що моя робота не приносить мені задоволення. Почав себе шукати, думати, що мені найбільше до вподоби. Ідею з «Gorgany» підкинула дружина. У нас є товариш, який займається таким магазином в Івано-Франківську. Ми з ним поспілкувалися і мене захопила ця ідея. По-перше, це своя власна справа, і ти можеш творити її як хочеш. По-друге, це подорожі, які я з дитинства обожнював, бо багато ходив по горах, будучи пластуном. Незважаючи на всі перспективи і натхнення невеликий скепсис все ж залишався. Проте, думка почати власну справу, пов’язану з мандрами весь час мене супроводжувала. Я з нею прокидався і з нею лягав спати, ділився з друзями та знайомими.

Одного дня я таки зважився і поїхав знайомитись з керівництвом компанії, в якій тепер працюю. Вони одразу запропонували для проекту декілька міст-варіантів, серед яких був і Житомир. Чомусь мені він одразу припав до душі, незважаючи на те, що я ніколи тут не бував. Через короткий час ми з дружиною зібралися і поїхали на зустріч мріям. Приїхали, подивилися на місто і … закохалися у нього.

Чим підкорив вас Житомир?

Житомир - це простір, в якому можна рости і розвиватися. І, живучи в Житомирі вже тривалий час, я розумію, що не помилився.

Думаю, що житомиряни його трохи недооцінюють. Насправді це дуже потужне місто, яке має колосальний потенціал для розвитку. В плані туризму сама Житомирщина дуже красива. Тут є де помандрувати, велосипедом чи пішим ходом. Дениші - це взагалі Мекка скелелазіння (влітку сюди приїжджають поціновувачі і професіонали цього спорту з різних кутків країни). В нас також є намір обійти влітку всю Житомирщину. Ось, тиждень тому повернулися з Коростишівського району, були у селі Городському, на місцях Трипільських поселень. Це неймовірно красиві місця.

Як ви визначаєте маршрути для своїх подорожей? Подорожувати складно?

Ми спілкуємося з багатьма цікавими людьми, зокрема з тими, хто працює над створенням інформаційно-туристичного центру. Консультуємося з ними, консультуємо їх, по можливості сприяємо в якихось проектах. Насправді, в Житомирі дуже багато людей, які працюють над створенням туристичних маршрутів по області. Крім того, є карти та наші клієнти (сміється).

Такі подорожі - це не просто активний відпочинок і здоровий спосіб життя. Це розвиток себе як особистості. Коли ми подорожуємо, ми бачимо, як живуть інші люди, в інших регіонах, інших державах. Ми дізнаємося багато нового і цікавого, розширюємо свою свідомість. Подорожі дозволяють ширше бачити. Ну і плюс, це дуже надихаюча річ. Будь-який мандрівник вам скаже, що особливо гори надихають і очищають. Це дуже хороша терапія для мешканців міста. Всі ці речі дарують щастя. Люди, які подорожують стають щасливіші. Ми в «Gorgany» у цьому переконані.

Що компанія і магазин в Житомирі доносить до туристів і шанувальників активного відпочинку?

Багато різних моментів. Наприклад, що таке активний відпочинок, адже не всі це до кінця розуміють. В багатьох це поняття зводиться до виїзду за місто на шашлики з пивом. Ні, насправді туризм надзвичайно широка річ і це не тільки альпінізм, з яким виникає першочергова асоціація. Це ще і хайкінг, трекінг, скелелазіння. Є різні стадії і різні види. В західній Європі нормальним вважається на вікенд зібратися з сім’єю і виїхати на «прогулянку» лісом, по горах чи пагорбах. І не обов’язково робити якесь сходження, можна просто прогулятись незнайомими місцями з близькими людьми. Все це ми намагаємося доносити під час консультацій відвідувачів. Багато хто приходить чітко знаючи, що хоче і що йому потрібно. А є відвідувачі, які просто цікавляться, що це і навіщо, дуже дивуються всім тим технологіям, винаходам та ідеям, що реалізовані винахідниками для мандрівників.

А ще з осені ми започаткували зустрічі з мандрівниками, які розповідають про свої подорожі країнами світу, враження від них, діляться досвідом: як це зробити недорого, максимально зручно, що варто побачити, куди варто йти, а куди ні. І вони показують, що за скромні гроші можна побувати на тих самих Канарських островах, побачити світ.

А де проходять ці зустрічі? Як на них можна потрапити?

Ці зустрічі проходять у нас в магазині (вул. Київська, 65). Про дату ми повідомляємо клієнтів e-mail розсилкою плюс розміщуємо цю інформацію на сторінці Gorgany Житомир у Фейсбуці https://www.facebook.com/GorganyZhytomyr/

Як ви оцінюєте результати своєї праці? Ви їх бачите?

Ми налаштовані на максимальну допомогу відвідувачу, який звертається за порадою, консультацією чи стосовно вибору спорядження. Найкраща річ, це коли людина приходить за якоюсь порадою чи консультацією, а повертається з подорожі чи сходження з купою емоцій і цим ділиться з нами - це просто безцінно. І це найкраща винагорода за ту роботу, яку ми робимо.

До чого ви прагнете? Які вершини ви хочете підкорити у своїй справі, що плануєте?

Вершини поки що сховані за хмарами, але напевно ми прагнемо, щоб люди більше розуміли, що туризм це доступна і потрібна річ. І я не кажу про товари, а про мандрівки як такі, про ті поїздки, під час яких людина може побачити більше, ніж при звичайному відпочинку «all inclusive». Такі подорожі перезавантажують людину, відкривають її, розширюють свідомість, робить більше впевненою у своїх силах, більш успішною, надихають… Я вважаю, що чим більше людей будуть подорожувати, тим більше буде щасливих людей, успішних людей. Врешті решт це сприятиме розвитку держави, розвитку міст, розвитку людей як таких.

Одна справа, коли керівник говорить про свою справу із захопленням і блиском в очах, а зовсім інша, коли спілкуєшся з персоналом. Зазвичай, думки різняться і розходяться, і часто в протилежні боки. Однак, тут я була приємно здивована, коли співробітники з такими самим палаючими очима із захопленням розповідали про свій стиль життя. Адже саме так вони називають свою роботу в «Gorgany».

Олег, продавець-консультант магазину запевняє, що робота йому тут дуже подобається, адже дає можливість поєднувати захоплення і роботу в одному місці.

Олег, ви часто подорожуєте?

Не дуже часто, але коли випадає така можливість, то намагаюся брати максимум від цього. Буквально вчора ми повернулися з Карпат. Це була корпоративна поїздка. Був дуже цікавий маршрут - повинні були дійти до Яйка Ілемського, але обставини дещо змінилися і ми туди не дійшли, були на Малому Горгані, пройшлись по хребту. Це було здорово і дуже захоплююче!

До розмови долучається Олександр, молодий, але вже досвідчений мандрівник.

Нам тут подобається! І я б не сказав, що ми тут працюємо, більше відпочиваємо, тут кльово! У нас завжди класна компанія, цікава і весела. Всі новинки, які приходять до нас в магазин на продаж ми обов’язково тестуємо на собі, щоб потім дати нашим клієнтам детальну консультацію - як працює та чи інша річ, які має переваги, чим примітна і корисна. Загалом, все, що є у нашому магазині ми використовуємо самі у власних мандрівках. Робота тут - це поєднання заробітку і класної компанії людей-однодумців, це не робота навіть, а стиль життя.

Марія, представниця жіночої статі магазину «Gorgany», підтримує хлопців і додає, що їм дуже пощастило з роботою.

Кожен день тут по-своєму цікавий. Дуже часто приходять люди, які більше за нас подорожують, діляться своїми враженнями про подорожі, про спорядження, яке купують чи беруть в оренду у нас. Ми також отримуємо інформацію про місця і нюанси походів, які передаємо іншим клієнтам. Вони заряджають нас позитивною енергетикою і ми їм за це дуже вдячні.

Поки тривало спілкування з працівниками «Gorgany», до магазину завітала дружина керівника Ірина з 11-місячною донькою Олею. Незважаючи на дуже юний вік, Оля вже досвідчена мандрівниця, яка супроводжує батьків у кожній подорожі. Оскільки малеча ще не може розповісти про свої враження, мама розповідає за двох.

Остання наша подорож була кілька днів тому до села Городське Коростишівського району. У квітні ми хотіли йти в Карпати, але погода була несприятлива і ми відклали похід. Сподіваюся, цього літа вже відкриємо сезон.

Як ви справляєтесь у походах з такою малою дитиною?

Все дуже просто. Є дуже багато туристичних штук, які створені для комфорту, займають мало місця і значно полегшують загальну вагу всього спорядження і життя у поході. Термогорнятко, спеціалізований рюкзак, посуд, який не б’ється, зручні дитячі чашки, компактні рушники, які вбирають багато вологи і дуже швидко сохнуть. Це дуже зручно, коли йдеш у похід з дитиною і береш багато речей. Ось, наприклад, у нас є спеціальні підстилки-каремати. Вони легкі, компактні, щільні. Особисто мені не страшно з дитиною ночувати у наметі, маючи таке спорядження. Навіть у місті я користуюся спеціальною похідною сумкою, яка щільно прилягає до тіла, оскільки ношу дитину у слімі, звичайна сумка мені заважає і створює незручності.

Ось наплечник, з яким я мандрую - це щось середнє між міським і легким походом у гори. Я його повністю запаковую всім необхідним нам з малечею. Сам по собі він також легкий і достатньо місткий.

Почувши розмову про туристичні «фішки», в розмову включається ще один співробітник «Gorgany» Сергій.

Люди, які часто ходять в походи і займаються туризмом, великі шанувальники і захисники природи. Наприклад, вони ніколи не залишать одноразовий посуд у лісі. Є спеціальні пластикові тарілки, горнятка, ложко-виделки, ножі, навіть пляшки для води, які виготовляються із вторсировини, тобто вже переробленого пластика. Новітній тренд у спорядженні - максимальна натуральність продукту, без оброблень і просочень, аби не забруднювати навколишнє середовище. Навіть засоби для обробки одягу від промокання не шкідливі для людини та природи. Ну і, звісно, мінімалізм та легкість. Ось наприклад 10-літрове відро, яке важить 23 грама.

Зараз у виготовленні туристичного спорядження використовуються найсучасніші матеріали, переважно нейлон, але різного плетіння, просочення, оброблення, які дозволяють зробити річ дуже легкою, дуже малесенькою, але надзвичайно міцною і функціональною. Матеріали витримують високі навантаження і при цьому легкі. Все направлено на те, щоб людина мінімально витрачала сили на вантаж, а максимально отримувала задоволення від подорожі і включалася в те, що вона бачить. Комплект загальних речей - каремат, рюкзак, намет, спальник, система для приготування їжі може важити до 5 кг.Джерело: http://www.zhitomir.info
Категорія: Інтерв'ю | Додав: zzz8549 (06.07.2017)
Переглядів: 214 | Теги: активний відпочинок та щастя, Подорожі, магазин туристичного спорядження Жи, туристичне спорядження, рецепт успіху «Gorgany» | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
ПошукСвіжі новини

[11.12.2018][Футбол]
Анонс другого дня турніру Різдвяні дзвони 2018-19. (0)
[11.12.2018][Місцеві новини]
Вчитель з Новограда-Волинського здобув престижну краєзнавчу премію Житомирщини (0)
[11.12.2018][Особистості]
Тяжёлоатлет Леонид Жаботинский. Биография (0)
[10.12.2018][Наші привітання]
Всесвітній день футболу 10 грудня (0)
[10.12.2018][ON-LINE]
Бесплатный Семинар-Практикум - Сколиоз. Осанка. Плоскостопие (0)
[10.12.2018][Новини у світі]
Google запустила сервис Earth Studio. Он позволяет имитировать аэросъемку (0)
[09.12.2018][Світовий бокс]
Ломаченко - чемпион мира в легком весе по версиям WBA и WBO (0)
[08.12.2018][Футбол]
Результати першого дня турніру "Різдвяні дзвони 2018-2019" (0)
[08.12.2018][Місцеві новини]
День місцевого самоврядування відзначили у районі (0)
[08.12.2018][Світовий бокс]
Перезагрузка хайтека. Превью боя Ломаченко - Педраса (0)


Друзі сайту

Hosting UkraineСтатистика


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Баннерообмін

Ми будемо вам вдячні,,
якщо ви розмістите нашу кнопку
у себе на сайті!