Каталог статей - "Наш Сайт" - м. Новоград Волинський - Сайт міста Новоград-Волинський

Головна » Статті » Місцеві новини

На "Спортивному Олімпі" вшанували кращих спортсменів Новограда

Щороку, підбиваючи підсумки, у Новограді відзначають здобутки кращих. 21 грудня під час заходу "Спортивний Олімп", подяками міського голови та управління спорту нагородили кращих спортсменів міста.

Вшанували досягнення переважно дітей та молоді. Які цього року, дійсно добре, показали себе на теренах не лише області, але й – України та на міжнародній арені. Під час заходу нагородили подяками понад 50 спортсменів та команд. За призові місця на чемпіонатах Європи – дві: Олесі Бессальновій – за 1-е місце на чемпіонаті Європи з пара-армреслінгу в категорії до 60 кілограмів серед жінок з вадами зору на обидві руки в м. Софія (Болгарія), та за срібло Олексія Плісака на Чемпіонаті Європи з боксу серед юнаків в м. Альбена (Болгарія)

Всього перших призових місць, відзначених під час заходу, було 32, тобто більша частина усіх нагород. Це переважно чемпіонство обласного рівня.

Відзначили не лише окремих спортсменів, але й команди. Так, у командному заліку перше місце серед області посіли волейбольна команда дівчат ДЮСШ, настільного тенісу, футбольна команда загальноосвітньої школи №2, футбольна команда дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки. Також відзначили дівчат із "Поул Денс Райз" за внесок у розвиток повітряної гімнастики міста.

Не забули і про улюблений спорт громадськості міста – про футбол. У цій сфері Новоград також має вагомі досягнення. ФК "Звягель" став срібним призером на чемпіонаті області, веретами команди "Авангард" – призерами Чемпіонату України з футзалу чемпіонату області з футболу. Команда "Звягель-АТО" посіла 5 місце на Всеукраїнській лізі учасників АТО.

Вочевидь, спорт у місті досягає перемоги на чемпіонатах усіх рівнів. Новоград-Волинський пишається своїми чемпіонами і призерами. Міська рада затвердила програму на наступний рік, яка передбачає одноразову фінансову підтримку переможцям та призерам змагань різних рівнів для спортсменів і тренерів.

Категорія: Місцеві новини | Додав: zzz8549 (25.12.2018)
Переглядів: 29 | Теги: Звягель-АТО, Олексій Плісак, ФК Звягель, вшанували кращих спортсменів, Олеся Бессальнова, На Спортивному Олімпі, Новоград новини | Рейтинг: 0.0/0