Погода

Каталог статей - "Наш Сайт" - м. Новоград Волинський - Сайт міста Новоград-Волинський

Головна » Статті » Місцевий спорт » Футбол

Фінал Суперкубку Звягельщини 2018

Насолоджуючись промінчиками майже літнього сонечка палки футбольні вболівальники були свідками ще одного видовищного футбольного свята подарованого фіналістами другого фіналу Супер Кубку сезону 2018 між ФК «Авангард» та ФК «Рись», який відбувся у неділю 18 листопада на стадіоні «Авангард», дозвіл на використання якого, після особистого принципового втручання міського голови

З вітальним словом до учасників фіналу та вболівальників звернувся голова Новоград-Волинської районної та міської федерацій футболу Гордійчук В.В. і побажав перемоги найсильнішому, а також подякував президентам футбольних клубів - учасників розіграшу другого «Суперкубку» за сміливу безкорисну всебічну підтримку футбольного життя на Звягельщині, а саме: ФК «Рись» Нусбауму С.А., ФК «Авангард» Данчуку О.О., ФК «Моноліт» Мартинюку А.Л., ФК «Поліська Січ» Примаку В.О., ФК «Маяк» Біліму П.А. і Загривому А.Л., ФК «Землероб» Петруку В.А. і Максименко М.В.
Матч розпочався з швидкого несподіваного голу ФК «Рись», але наприкінці першого тайму ФК «Авангард» зрівняв рахунок. Перший тайм закінчився із рахунком 1:1. На третій хвилині другого тайму ФК «Рись» вийшов вперед – 2:1. В середині другої половини гри гравець ФК «Рись» – Гороницький Артем, після сольного проходу зробив рахунок 3:1. ФК «Авангард» намагався скоротити відставання у рахунку, але проти цього був воротар ФК «Рись» - Круговий Максим, який у другому таймі спіймав кураж. Матч так і закінчився з рахунком 3:1. ФК «Рись» переміг завдяки шаленій мотивації та підтримці вболівальників. Також потрібно віддати належне команді ФК «Авангард», яка після важкого чемпіонського сезону змогла дати бій, але не змогла вирвати перемогу.

Генеральний спонсор всіх футбольних заходів на Звягельщині Мармалюк Андрій Володимирович до придбаного ним вторік, без перебільшення найкращого, що найменше в нашій області красеня кубка додав традиційно солідні медалі, крім того взяв на себе витрати по суддівству, медичному обслуговуванню та культурній програмі, в якій не дивлячись на прохолодну погоду талановита заслужена артистка України Зайченко Світлана Мар’янівна з поміж багатьох прекрасних пісень декілька присвятила невтомним працівникам полів і ферм СТОВ «Птахівник».

І як завжди у вирію футбольних свят був присутній і приймав участь депутат обласної ради Мельник Віктор Сергійович, який від себе особисто футбольним клубам «Авангард» і «Рись» вручив грошові премії, нагородив футболістів медалями, а капітану ФК «Рись» Круговому Максиму під шалені оплески вболівальників вручив красень Суперкубок.

Категорія: Футбол | Додав: zzz8549 (19.11.2018)
Переглядів: 122 | Теги: НВРФФ, ФК «Авангард», ФК «Рись», Гордійчук, Фінал Суперкубку Звягельщини 2018 | Рейтинг: 0.0/0