Погода

Каталог статей - "Наш Сайт" - м. Новоград Волинський - Сайт міста Новоград-Волинський

Головна » Статті » Місцевий спорт » Футбол

Фінальний матч «Кубку чемпіонів» 2019

24 листопада, на живописному стадіоні ФК Моноліт (Нал. Станція) був зіграний фінальний матч «Кубку чемпіонів» сезону 2019 року між командами ФК Олімп(с. Ярунь) – ФК Металіст (с. Чижівка).

Перед матчем відчувалася надмірна мотивація ФК Олімп - після того, як команда з с. Ярунь у півфінальному матчі здолала титуловану команду ФК Авангард, а перший володар «Кубку чемпіонів» - ФК Металіст (с.Чижівка) прагнув захистити свій титул.

Матч розпочався досить жваво, мабуть не тільки через бажання обох команд завоювати кубок, але й через прохолодну погоду. Вже на перших хвилинах матчу, більш титулована команда - ФК Металіст відкрила рахунок у матчі – 0:1. Здавалося, що досвіт гравців ФК Металіст не дозволить опоненту - молодій команді, на чолі з ветераном команди Ящуком Романом з с. Ярунь переламати хід матчу, але надзвичайно мотивована команда ФК Олімп не розгубилася і почала насідати чисельними атаками на ворота суперників і було зрозуміло, що рано чи пізно ФК Олімп зрівняє рахунок у матчі. Так і сталося, команда з Яруня реалізувала штрафний удар - відзначився Ящук Максим. Команди пішли на перерву за нічийного рахунку. ФК Олімп вийшов на другий тайм у піднесеному настрої. ФК металіст у другому таймі мав кілька нагод для того, щоб зрівняти рахунок, але воротар та захист ФК Олімп відіграв помилок. В середині другого тайму команда з с. Ярунь надійно відігравши в захисті стрімко побігла вперед і Максим Ящук ударом з дальньої дистанції вивів ФК Олімп уперед – 2:1.Наприкінці гри ветеран команди – Роман Яшук встановив остаточний рахунок у матчі - 3:1. ФК Олімп здобув впевнену перемогу та заслужено став володарем «Кубку чемпіонів» сезону 2019 року.

По завершенню фінального матчу перший заступник Житомирської обласної Федерації футболу, голова Новоград-Волинської районної та міської Федерацій футболу Василь Васильович вітаючи учасників з черговим яскравим кубковим футбольним фіналом наголосив:" Сьогоднішнім матчем завершається марафон літнього футбольного сезону 2019 р., який без перебільшення був успішним, цікавим, масовим – адже впродовж семи місяців палкі прихильники наймасовішого виду спорту мали можливість насолоджуватися грою міських та районних аматорських футбольних клубів. Радує відсутність складних травмувань, до слова – вчора Андрій Володимирович Мармалюк заявив, що СТОВ "Птахівник" застрахує футбольний клуб, який стане другим володарем «Кубку чемпіонів» від нещасних випадків у спорті та побуті, в кількості двадцяти п'яти гравців строком на один рік починаючи з дня, у який відбувся фінальний матч. Отож, вітаю ФК Олімп, який став сьомим футбольним клубом, котрий має страховий полюс."

Василь Гордійчук разом з депутатом районної ради Юрієм Гнітецьким взяли участь у церемонії нагородження.

Медалі фіналіста «Кубку чемпіонів» сезону 2019 р. отримали гравці ФК Металіст на чолі з заступником голови Чижівської ОТГ Оголем В. В.

Медалі та перехідний кубок володаря «Кубку чемпіонів» сезону 2019 р. отримали гравці ФК Олімп на чолі з капітаном Романом Ящуком.

По завершенні церемонії нагородження Василь Васильович висловив слова щирої вдячності, тим, кому не байдуже стремління людей вести здоровий спосіб життя, грати в футбол, насолоджуватись перемогами, вміти гідно програвати. Особлива вдячність Генеральному спонсору усіх футбольних подій на Звягельщині СТОВ "Птахівник", Президенту ФК Моноліт А. Л. Мартинюку, а також депутату Житомирської обласної ради Мельнику Віктору Сергійовичу та Житомирській обласній асоціації футболу.

Категорія: Футбол | Додав: zzz8549 (26.11.2019)
Переглядів: 19 | Теги: ФК Олімпс. Ярунь, ФК Металіст, Фінальний матч «Кубку чемпіонів» 20 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Пошук

Свіжі новини

[13.12.2019][Новини по Україні]
В Украине начали бурение скважины "национального значения" (0)
[12.12.2019][Футбол]
Анонс 1 туру відкритого чемпіонату Новоград – Волинського району та міста з футзалу «Різдвяні Дзвони 2019 – 2020» (0)